Над 10 000 души излязоха на първия „Прайд“ в Будапеща след падането на Орбан
newsare.net
След години на рестрикции и опити за пълна забрана, унгарската столица марширува свободно под знамената на дъгата и Европейския съюзНад 10 000 души излязоха на първия „Прайд“ в Будапеща след падането на Орбан
След години на рестрикции и опити за пълна забрана, унгарската столица марширува свободно под знамената на дъгата и Европейския съюз Read more














