Twee flats in Utrecht zijn dinsdagavond ontruimd vanwege een politieactie in de buurt. De politie onderzoekt een auto waarin mogelijk gevaarlijke stoffen liggen. Zeker 130 mensen moesten halsoverkop hun woning verlaten.
Sarina Wiegman heeft zich dinsdag met Engeland opnieuw geplaatst voor de finale van het EK. Door een late goal in de halve eindstrijd in Genève ontsnapten de Engelse vrouwen aan uitschakeling tegen Italië, waarna ze in de verlenging nogmaals scoorden (2-1)
Zeventien rotsen die in een baan rond de zon draaien zijn vernoemd naar Nederlanders. Ze dragen namen van sterrenkundigen als Ignas Snellen, Inga Kamp, Simon Portegies Zwart en Nathalie Degenaar en natuurkundige Hendrik Casimir.
De politie in het Gelderse Zevenaar had het zaterdag druk met het vangen van een ontsnapte kangoeroe. Maar liefst drie eenheden probeerden het dier te vangen, schrijft de politie dinsdag op Facebook.
Voormalig FC Utrecht-aanvaller Cedric Badjeck is maandag op dertigjarige leeftijd overleden, zo is dinsdag bekend geworden. De Kameroens-Nederlandse aanvaller speelde in de Eredivisie ook voor Excelsior.
Met het overlijden van Ozzy Osbourne is een ware rocklegende heengegaan. Dat laten veel Britse en internationale muzikanten weten in reactie op de dood van The Prince of Darkness. Osbourne werd 76 jaar oud.
Gian van Veen heeft zich dinsdag geplaats voor de kwartfinales van de World Matchplay. Hij was in een Nederlands onderonsje in het Engelse Blackpool veel te sterk voor Danny Noppert (11-5).
Een afgebeten vleermuizenhoofd, keiharde heavy metal en lange pikzwarte haren: Ozzy Osbourne werd niet voor niets «the Prince of Darkness» genoemd. Maar wie het zijn vrouw en kinderen vraagt hoort iets heel anders. De rocklegende was ook een ontzettende familieman.
Het Amerikaanse ministerie van Justitie heeft contact gezocht met Ghislaine Maxwell om te vragen of zij meer informatie heeft over haar overleden partner Jeffrey Epstein. De voormalige zakenman pleegde in 2019 zelfmoord in afwachting van zijn rechtszaak rond seksueel misbruik.
Rocklegende Ozzy Osbourne is op 76-jarige leeftijd overleden. Het nieuws komt slechts twee weken na zijn laatste optreden met Black Sabbath. De zanger kampte met de ziekte van Parkinson.
Welkom in het liveblog van de halve finales van het EK voetbal voor vrouwen in Zwitserland! Het Engeland van bondscoach Sarina Wiegman neemt het om 21.00 uur op tegen Italië. Volg hier de belangrijkste ontwikkelingen. Veel plezier!
De A4 richting Amsterdam is dinsdagavond weer vrijgegeven. De weg was urenlang afgesloten door een ongeluk met twee bussen van FlixBus. In de bussen zaten 66 passagiers. Er lijken geen zwaargewonden te zijn gevallen.
De transfer van Dávid Hancko naar het Saoedische Al Nassr is op het laatste moment afgeketst. De 27-jarige verdediger meldt zich binnenkort weer bij Feyenoord, dat op trainingskamp is in het Duitse Grassau.
De politie onderzoekt vier incidenten waarbij betonblokken op de snelwegen zijn gegooid. Daarbij zijn geen gewonden gevallen, maar het leidde wel tot gevaarlijke situaties op de weg. De politie doet onderzoek naar de incidenten.
Advocaat Cem Polat wordt ervan verdacht onderdeel te zijn van de criminele organisatie van de Belgische crimineel Flor B. Dat bevestigt het Belgisch Openbaar Ministerie (OM) dinsdag na berichtgeving door RTL Boulevard en De Telegraaf.
Het Amerikaanse General Motors, fabrikant van automerken Chevrolet, Buick, Cadillac en GMC, voelde afgelopen kwartaal de pijn van importheffingen in eigen land. Volgens het bedrijf aten de heffingen 1,1 miljard dollar (zo'n 941 miljoen euro) van de winst op.
Er rijden dinsdagavond geen treinen tussen Den Haag en Rotterdam. Dat komt door een defect spoor tussen Delft en Schiedam, melden NS en ProRail aan NU.nl.
De transfer van Dávid Hancko naar het Saoedische Al Nassr is op het laatste moment afgeketst. De 27-jarige verdediger meldt zich binnenkort weer bij Feyenoord, dat op trainingskamp is in het Duitse Grassau. Dat melden onder meer VI en Rijnmond dinsdag.
Derk Sauer is ernstig gewond geraakt bij een ongeluk met zijn zeilboot, meldt Het Parool. De journalist schrijft al jaren wekelijks een column voor die krant.
De inspectie heeft dinsdag honderden verwaarloosde cavia's in beslag genomen bij een fokker in de gemeente Westerveld. De dieren hadden geen voedsel of drinkwater en vele waren gewond.
Google toont op zijn website de eerste afbeelding van de aankomende Pixel 10-smartphone. Het ontwerp van het toestel lijkt sterk op dat van de voorganger, de Pixel 9. Op 20 augustus kondigt Google de nieuwe Pixel-telefoons officieel aan.
Nassar E. is vrijgesproken van de diefstal uit de woning van realityster Tamara Elbaz. Dat heeft de rechtbank in Amsterdam dinsdag bepaald. E. pleegde eind vorig jaar samen met twee oppassers een nepoverval op het huis van Elbaz. Daarbij werden verschillende waardevolle spullen gestolen.
Het Canadese bedrijf Central European Petroleum (CEP) zegt dat het een groot olie- en aardgasveld heeft ontdekt in de Oostzee, 6 kilometer voor de Poolse kust. Het is volgens de Canadezen een van de grootste Europese olievondsten in jaren.
Olympisch kampioen Joshua Cheptegei doet zondag 19 oktober mee aan de marathon van Amsterdam. Dat meldt de organisatie van het evenement dinsdag.
Mathieu van der Poel heeft dit jaar voor veel spektakel gezorgd in de Tour de France. De renner van Alpecin-Deceuninck, die vanwege een longontsteking dinsdag niet meer opstapt, was continu op de voorgrond.
Oekraïne en Rusland gaan woensdag in Turkije opnieuw met elkaar in gesprek. De Oekraïense president Volodymyr Zelensky hoopt dat dit een opstapje is naar een ontmoeting met zijn Russische ambtgenoot Vladimir Poetin. Maar het Kremlin benadrukt dat de partijen tegenovergestelde belangen hebben.
Google verhoogt de prijzen van de abonnementen voor klanten met Google Nest-beveiligingscamera's en -deurbellen. Het uitgebreidste abonnement wordt 50 procent duurder en de prijs van het basisabonnement stijgt met 67 procent, bevestigt een woordvoerder van het bedrijf tegenover NU.nl.
Het Nederlandse verfconcern AkzoNobel, bekend van merken als Flexa, Sikkens en Dulux, worstelt met tegenvallende verkoop door wereldwijde economische onzekerheid. Ook komt er minder geld binnen doordat de hoge eurowisselkoers buitenlandse importeurs afschrikt.
Mathieu van der Poel stapt dinsdag niet op de fiets voor de zestiende etappe van de Tour de France. De renner van Alpecin-Deceuninck heeft een longontsteking.
Het dodental na de vliegramp in de Bengaalse hoofdstad Dhaka staat op 27. Veruit de meeste slachtoffers waren leerlingen van een school waar het toestel op was terechtgekomen. 171 gewonden moesten naar het ziekenhuis.
Sarina Wiegman kan dinsdag geschiedenis schrijven door voor de derde keer op rij de finale van het EK voetbal voor vrouwen te halen. Dan moet ze met Engeland wel Italië verslaan in de halve finales.