PEC Zwolle heeft zaterdag voor de vijfde keer op rij een thuiswedstrijd gewonnen. De ploeg van trainer Henry van der Vegt won met 4-1 van Telstar en gaf zo de viering van het 115-jarig bestaan van de club extra glans.
De telefoon van NEC-trainer Dick Schreuder is zaterdag volgestroomd na de 1-3-zege van zijn ploeg op AZ. Door de overwinning is de club uit Nederland voorlopig de nieuwe nummer drie van Nederland.
Er staat voorlopig geen maat op bokser Gradus Kraus. De Brabander versloeg in Londen de Brit Boris Crighton op knock-out, waardoor hij al tien gevechten op rij heeft gewonnen.
Hoewel Rusland al 24 uur geen energievoorzieningen heeft aangevallen, zitten grote delen van Oekraïne zaterdag toch zonder stroom. Volgens de autoriteiten waren er problemen met het hoogspanningsnet. In Kyiv kon voor het eerst sinds de Russische invasie de metro niet rijden.
Stranden op een onbewoond eiland met je onuitstaanbare baas: in Send Help wordt die nachtmerrie werkelijkheid. In de horrorfilm laat Rachel McAdams een compleet andere kant van zichzelf zien. Haar personage krijgt flink wat bloed, kots en slijm te verduren.
Goedenavond en welkom in dit liveblog. Hier houd ik (Thom van de Loosdrecht) je op de hoogte van Liverpool-Newcastle United in de Premier League. Veel plezier!
Bayern München heeft drie dagen na de Champions League-zege op PSV opnieuw puntenverlies geleden in de Bundesliga. De regerend landskampioen bleef steken op een 2-2-gelijkspel tegen het gepromoveerde Hamburger SV.
Lucinda Brand wist zaterdag in het Zeeuwse Hulst voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden te worden. De voorbereiding van Brand was niet optimaal vanwege een blessure, maar ze twijfelde geen moment aan haar kansen.
De blessure van Feyenoord-aanvaller Shaqueel van Persie valt relatief mee. De negentienjarige aanvaller, die donderdag uitviel in de uitwedstrijd tegen Real Betis, hoeft niet te worden geopereerd. Feyenoord hoopt dat hij dit seizoen nog minuten kan maken.
Stranden op een onbewoond eiland met je onuitstaanbare baas: in Send Help wordt die nachtmerrie werkelijkheid. In de horrorfilm laat Rachel McAdams een compleet andere kant van zichzelf zien. Haar personage krijgt flink wat bloed, kots en slijm te verduren.
De nieuwe panelen op de Amerikaanse militaire begraafplaats in Margraten vertellen maar een deel van het verhaal van het Amerikaanse leger. Die selectieve manier van geschiedenis vertellen past bij het beleid van de regering-Trump, dat ook over de grens wordt toegepast.
Veldrijdster Marion Norbert-Riberolle heeft zaterdag een tumultueuze wedstrijd beleefd bij het WK in het Zeeuwse Hulst. De Belgische werd gediskwalificeerd na een opstootje, kreeg vervolgens een paniekaanval en is daarop naar het ziekenhuis afgevoerd.
NEC heeft zaterdag de derde plaats in de Eredivisie van Ajax overgenomen. De Nijmegenaren boekten een knappe 1-3-zege op het kwakkelende AZ.
Een recent gerestaureerde engel op een fresco in de San Lorenzo in Lucina-basiliek in Rome lijkt volgens veel Italianen wel erg op premier Giorgia Meloni. Na klachten van een oppositiepartij heeft de Italiaanse minister van Cultuur een inspectie bevolen.
Spelersvakbond VVCS heeft geen goed woord over voor AZ en NEC. De clubs willen de Portugese topmakelaar Jorge Mendes inschakelen om Kees Smit (AZ) en Kodai Sano (NEC) voor topbedragen te verkopen, iets wat de vakbond tegen de borst stuit.
Berlijn kampt met een enorme overvloed aan aardappelen na een recordoogst. In de Duitse hoofdstad worden de aardappelen op verschillende plaatsen gratis weggegeven aan inwoners. Ook veel organisaties komen op de actie af.
De kabelbaan die toeschouwers moet vervoeren naar de olympische alpineskiwedstrijden voor vrouwen in Cortina d'Ampezzo is niet op tijd klaar voor de start van de Olympische Winterspelen. Dat blijkt uit een brief die persbureau Reuters zaterdag heeft ingezien.
Lucinda Brand is zaterdag wereldkampioene veldrijden geworden. De 36-jarige routinier maakte in het Zeeuwse Hulst de hooggespannen verwachtingen waar en klopte Ceylin del Carmen Alvarado en Puck Pieterse, die allebei ook op het podium eindigden.
Gian van Veen heeft zich zaterdag op overtuigende wijze geplaatst voor de kwartfinales van de World Masters in het Engelse Milton Keynes. De Nederlandse WK-finalist won met 4-2 van Nathan Aspinall.
Elena Rybakina heeft zich in bijzondere rijtjes geschaard dankzij haar titel op de Australian Open. De Kazachse won zaterdag het Grand Slam-toernooi in Melbourne door de mondiale nummer één Aryna Sabalenka in de finale te verslaan.
Zeker 26 mensen zijn om het leven gekomen bij Israëlische luchtaanvallen op de Gazastrook. Het ging volgens persbureau Reuters om de zwaarste aanvallen in weken. Officieel geldt nog steeds een staakt-het-vuren in Gaza.
Duizenden Amerikanen gingen vrijdag door het hele land de straat op om te demonstreren tegen de omstreden immigratiepolitie ICE. Van Los Angeles tot Austin en van New York tot Minneapolis: NU.nl zet de indrukwekkendste beelden op een rij.
Investeringsmaatschappij Architect Capital onderhandelt over de aankoop van een meerderheidsbelang in OnlyFans. Het bedrijf wil 60 procent van het platform kopen voor een totaalwaarde van 5,5 miljard dollar, meldt The Wall Street Journal.
Loops, een alternatief voor TikTok, is nu te downloaden in de Apple App Store. De app laat gebruikers korte video's bekijken en delen via een gedecentraliseerd netwerk zonder advertenties of tracking.
Nederland wordt dit weekend in tweeën gedeeld door het weer. Waar het zuiden kan rekenen op zachte temperaturen tot 9 graden, blijft het in het noorden rond het vriespunt en is er sprake van ijzel, vertelt Weerplaza.
De Verenigde Naties lopen het risico op een «financiële ineenstorting» doordat lidstaten hun contributie niet betalen, zegt VN-topman António Guterres. Volgens hem dreigt een financiële crisis bij de organisatie.
De Nigeriaanse muzikant Fela Kuti ontvangt zondag postuum een Lifetime Achievement Award bij de Grammy's. Dat maakt hem de eerste Afrikaan die de prestigieuze prijs wint. De muzikant overleed in 1997 op 58-jarige leeftijd.
Lindsey Vonn heeft zich zaterdag afgemeld voor de super-G van de wereldbeker in het Zwitserse Crans-Montana. De 41-jarige Amerikaanse ging vrijdag hard onderuit en heeft last van haar knie.
De politie heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag twee mannen gearresteerd voor een woningbrand in Waalwijk. Ze waren aan het experimenteren met een brandbare stof, meldt de politie aan NU.nl.
De overgangsregering in Venezuela onder leiding van Delcy Rodríguez heeft vrijdag een wet aangekondigd die moet leiden tot de vrijlating van honderden gevangenen, onder wie oppositieleden, journalisten en mensenrechtenactivisten. Ook wil Rodríguez de beruchte 'martelgevangenis' Helicoide in Carcas sluiten.