ONU în colaps financiar la 4 ani de la începerea războiului din Ucraina. Profesoară: „Eficacitatea e legată de angajamentul american”
newsare.net
La 4 ani de la începerea războiului din Ucraina, ONU avertizează: datoria SUA de 4 miliarde de dolari riscă să arunce organizația în colaps financiar. Profesoara Gabriela Ciot explică de ce nu mai funcționează ONU și care este perspectiva unui ONUONU în colaps financiar la 4 ani de la începerea războiului din Ucraina. Profesoară: „Eficacitatea e legată de angajamentul american”
La 4 ani de la începerea războiului din Ucraina, ONU avertizează: datoria SUA de 4 miliarde de dolari riscă să arunce organizația în colaps financiar. Profesoara Gabriela Ciot explică de ce nu mai funcționează ONU și care este perspectiva unui ONU fără SUA, care a promis 10 miliarde pentru Gaza. Read more














