Trei persoane au murit în Franța din cauza caniculei. Meteorologii anunță temperaturi de până la 43 de grade
newsare.net
Trei persoane au murit duminică, 21 iunie, în Franța, cel mai probabil din cauza căldurii extreme. Departamentul Gironde, din sud-vestul țării, se află sub cod roșu de caniculă, iar temperaturile sunt așteptate să se apropie de 43°C.Trei persoane au murit în Franța din cauza caniculei. Meteorologii anunță temperaturi de până la 43 de grade
Trei persoane au murit duminică, 21 iunie, în Franța, cel mai probabil din cauza căldurii extreme. Departamentul Gironde, din sud-vestul țării, se află sub cod roșu de caniculă, iar temperaturile sunt așteptate să se apropie de 43°C. Read more














