Adrian Veștea, după eșecul din Parlament: „Nu este o înfrângere. Nu m-am gândit niciodată că voi pleca din Partidul Național Liberal”
newsare.net
Adrian Veștea s-a întors la Brașov, după ce guvernul propus nu a obținut votul de încredere în Parlament. El a spus că nu consideră situația o înfrângere și că nu are de când să se retragă din PNL.Adrian Veștea, după eșecul din Parlament: „Nu este o înfrângere. Nu m-am gândit niciodată că voi pleca din Partidul Național Liberal”
Adrian Veștea s-a întors la Brașov, după ce guvernul propus nu a obținut votul de încredere în Parlament. El a spus că nu consideră situația o înfrângere și că nu are de când să se retragă din PNL. Read more














