«STVARAO JE NEPRIJATELJSTVO SA SAD» Četiri dana pred izbore, Kurti dobio oštru kritiku Trampovog bliskog saradnika: Grenelova packa mogla bi da odluči rezultate glasanja?
newsare.net
Na rezultat parlamentarnih izbora na Kosovu i Metohiji u nedelju mogla bi da utiče izjava Ričarda Grenela, američkog izaslanika za specijalne misije koji je svega šest dana pred glasanja poručio da Aljbin Kurti, prištinski premijer, nije pouzdan. To je«STVARAO JE NEPRIJATELJSTVO SA SAD» Četiri dana pred izbore, Kurti dobio oštru kritiku Trampovog bliskog saradnika: Grenelova packa mogla bi da odluči rezultate glasanja?
Na rezultat parlamentarnih izbora na Kosovu i Metohiji u nedelju mogla bi da utiče izjava Ričarda Grenela, američkog izaslanika za specijalne misije koji je svega šest dana pred glasanja poručio da Aljbin Kurti, prištinski premijer, nije pouzdan. To je nepodeljeno mišljenje i albanskih i srpskih analitičara, pogotovo što se prema poslednjim istraživanjima vodi «mrtva trka» za vlast. Read more