«POČEO JE DA DODATNO GUBI PAMĆENJE» Deka Vladan (88) krvnički je pretučen dok je išao da kupi kupus: Nasilnik pušten na SLOBODU!
newsare.net
«Vladan se ni nakon šest meseci ne seća šta se dogodilo tog dana kada je napadnut i pretučen. I dalje je nepokretan», ovim rečima započinje potresnu ispovest za «Blic» Mira, supruga Vladana A. (88) kojeg je 16. oktobra prošle go«POČEO JE DA DODATNO GUBI PAMĆENJE» Deka Vladan (88) krvnički je pretučen dok je išao da kupi kupus: Nasilnik pušten na SLOBODU!
«Vladan se ni nakon šest meseci ne seća šta se dogodilo tog dana kada je napadnut i pretučen. I dalje je nepokretan», ovim rečima započinje potresnu ispovest za «Blic» Mira, supruga Vladana A. (88) kojeg je 16. oktobra prošle godine, krvnički napao i pretukao Slobodan B. (32) bez ikakvog razloga kada je krenuo na pijacu da kupi kupus. Deka Vladan je preživeo teške telesne povrede, a posledice oseća i posle pola godine. Read more