Mališani iz Kladova u dvorištu škole zasadili svoje DRVO GENERACIJE: «Zalivaćemo ga i paziti kao što čuvamo prijateljstva i znanje» (FOTO)
newsare.net
Tradicionalno i ove godine, u okviru obeležavanja „Dečije nedelje“, đaci prvaci Osnovne škole „Vuk Karadžić“ u Kladovu zasadili su svoje „Drvo generacije“, simbol prijateljstva, zajedništva i novih početaka. Događaj je održan pod ovogodiMališani iz Kladova u dvorištu škole zasadili svoje DRVO GENERACIJE: «Zalivaćemo ga i paziti kao što čuvamo prijateljstva i znanje» (FOTO)
Tradicionalno i ove godine, u okviru obeležavanja „Dečije nedelje“, đaci prvaci Osnovne škole „Vuk Karadžić“ u Kladovu zasadili su svoje „Drvo generacije“, simbol prijateljstva, zajedništva i novih početaka. Događaj je održan pod ovogodišnjim sloganom „Imam prava da se igram, da se smejem, maštam, stvaram i u bolji svet pretvaram“, koji podseća na važnost dečjih prava i njihovog srećnog i bezbrižnog odrastanja. Read more