ZBOG NEMANJINOG NESTANKA REDOM SU PADALE GLAVE Vladimir uhapšen na Dorćolu, ostali osumnjičeni POUBIJANI: Misterija duga skoro 10 godina!
newsare.net
Baranin Vladimir Ulama (32), visokorangirani pripadnik «škaljarskog klana» koji je uhapšen 6. decembra na Dorćolu u Beogradu po poternici Interpola, u epicentru javnosti našao se još 2016. godine zbog sumnje da je umešan u otmicu i ubistvo NZBOG NEMANJINOG NESTANKA REDOM SU PADALE GLAVE Vladimir uhapšen na Dorćolu, ostali osumnjičeni POUBIJANI: Misterija duga skoro 10 godina!
Baranin Vladimir Ulama (32), visokorangirani pripadnik «škaljarskog klana» koji je uhapšen 6. decembra na Dorćolu u Beogradu po poternici Interpola, u epicentru javnosti našao se još 2016. godine zbog sumnje da je umešan u otmicu i ubistvo Nemanje Medine (24) iz Petrovca, čije telo do danas nije pronađeno. Read more














