OTKRIVENA POZADINA GORANOVOG UBISTVA?! Osumnjičeni mu maltretirali sina, on hteo da popriča s njima: «Zbog ovoga je 3 dana pre smrti ostavio MISTERIOZNU PORUKU»
newsare.net
Goran Lazor (46) koji je ubijen u Savinom selu kod Vrbasa, navodno se sa osumnjičenima L.N. (20) i L.M.(18), koje je dobro poznavao, posvađao jer su oni u prethodnom periodu maltretirali njegovog sina!OTKRIVENA POZADINA GORANOVOG UBISTVA?! Osumnjičeni mu maltretirali sina, on hteo da popriča s njima: «Zbog ovoga je 3 dana pre smrti ostavio MISTERIOZNU PORUKU»
Goran Lazor (46) koji je ubijen u Savinom selu kod Vrbasa, navodno se sa osumnjičenima L.N. (20) i L.M.(18), koje je dobro poznavao, posvađao jer su oni u prethodnom periodu maltretirali njegovog sina! Read more














