Tramp: «Obogaćeni uranijum Irana će biti uništen u SAD, Iranu ili na nekoj drugoj prihvatljivoj lokaciji»
newsare.net
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je danas da obogaceni uranijum koji poseduje Iran treba da bude uništen bilo u SAD, Iranu ili na nekoj drugoj prihvatljivoj lokaciji.Tramp: «Obogaćeni uranijum Irana će biti uništen u SAD, Iranu ili na nekoj drugoj prihvatljivoj lokaciji»
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je danas da obogaceni uranijum koji poseduje Iran treba da bude uništen bilo u SAD, Iranu ili na nekoj drugoj prihvatljivoj lokaciji. Read more














