Particuliere beleggers verkopen nog steeds in hoog tempo hun huurwoningen. De uitpondgolf zorgt ervoor dat het aanbod van beschikbare huurwoningen steeds meer krimpt. Als daar niets aan wordt gedaan, hebben huurders binnenkort een probleem.
Met Ho-Pin Tung, Patrick Moeke en Joost Nederpelt blikken we terug op de Grand Prix van Oostenrijk, waarin Max Verstappen met zijn verbeterde Red Bull verrassend naar de tweede plaats reed. En zat er zelfs meer in? We bespreken het in deze nieuwe aflevering van de Boordradio.
De Canadese bondscoach Jesse Marsch heeft zijn elftal zondag toegesproken na de 0-1-zege op Zuid-Afrika in de knock-outfase van het WK. Volgens hem heeft voetbal dankzij zijn spelers een grote toekomst in het land.
De Marokkaanse bondscoach Mohamed Ouahbi wil dat zijn drie spelers die in Nederland zijn geboren en opgegroeid niet bezig zijn met de extra lading die het WK-duel met Oranje voor hun heeft. Als geboren Belg kan hij zich wel een voorstelling maken van de situatie.
In Maasbracht is zondag de langste frikandel ter wereld gebakken. De snack had een lengte van 41,45 meter. Voor de recordpoging moest een speciale frituurpan worden gemaakt.
Gastland Canada heeft zich zondag als eerste land geplaatst voor de achtste finales van het WK. De ploeg van bondscoach Jesse Marsch won dankzij een late goal met 0-1 van Zuid-Afrika. Oranje is mogelijk de tegenstander in de volgende wedstrijd.
Astrid Holleeder was waarschijnlijk zelf opgestapt bij RTL Tonight als de talkshow langer op tv was gebleven. «Ik ben geen supertalent als duider», zegt ze in een interview met De Telegraaf.
Het Nederlandse marineschip Zr.Ms. Groningen brengt hulpmiddelen zoals water, eten en een waterzuiveringsinstallatie vanaf Curaçao naar Venezuela. Het moet in dat land hulp bieden na de zware aardbevingen van woensdagavond. Tot nu toe zijn er 33 mensen gered.
Het Nederlands elftal staat volgens statistiekbureau Opta op de zesde plaats van de lijst met kanshebbers voor de wereldtitel. Oranje wordt wel als favoriet gezien in het duel met Marokko.
De Amerikaanse zanger Noah Kahan heeft een opmerkelijke oproep gedaan op X. «Als je tijdens een show moet poepen, ga alsjeblieft gewoon naar de wc», schreef de artiest in een bericht.
Nederland en Marokko treffen elkaar in de nacht van maandag op dinsdag om 3.00 uur in de zestiende finales van het WK voetbal. Kan je voldoende nachtrust meepakken als je de wedstrijd wil kijken en hoe doe je dat?
Max Verstappen was zeer tevreden na zijn tweede plaats bij de Grand Prix van Oostenrijk. De Red Bull-coureur had voor het eerst het gevoel dat hij kon meedoen om de winst. «Dit is een grote stap voorwaarts.»
Het Nederlands elftal traint zondag met een complete spelersgroep richting het WK-duel met Marokko. Bondscoach Ronald Koeman had 26 spelers op het veld staan in Kansas City.
Sylvia Geersen is in de nacht van zaterdag op zondag aangevallen en slachtoffer geworden van een mishandeling. Dat bevestigt haar management nadat er online berichten over waren verschenen.
Marianne Vos en Lorena Wiebes hebben zondag hun favorietenstatus bij het NK wielrennen op de weg niet kunnen waarmaken. Zij moesten de nationale driekleur in Nijmegen laten aan Lieke Nooijen. Die liet na de grootste zege in haar loopbaan haar tranen de vrije loop.
Een paar tientjes extra loon, een hogere huur en duurdere pakketjes uit China. Ook deze zomer gaan er weer allerlei regels en tarieven op de schop. Dit zijn de belangrijkste veranderingen die vanaf 1 juli ingaan.
Van grote spelers die opstaan tot de afwezigheid van de Amerikaanse president Donald Trump: de groepsfase van het grootste WK voetbal heeft genoeg verhalen opgeleverd. Dit viel op tijdens de eerste fase van het wereldkampioenschap.
De grootschalige verbouwingsgolf die door Nederland raast, betekent voor sociale huurders een woning met een lagere energierekening en veel meer wooncomfort. Maar het zorgt ook voor weken zonder thuis én hogere huurlasten. Blijf vooral kritische noten kraken, zegt de Woonbond.
Max Verstappen is zondag tweede geworden in de Grand Prix van Oostenrijk. De Nederlander moest de zege na een vermakelijke race aan George Russell laten. Het is voor Verstappen zijn beste resultaat van het seizoen.
Twee mensen zijn zondag overleden na incidenten op het water. Een van hen was van zijn supboard gevallen in Haren en kwam niet meer boven. Een andere man raakte in de problemen tijdens het zwemmen in Vught.
Een nieuwsvideo waarin onze eigen redacteur complete onzin vertelt en angst zaait: deze week ging NU.nl-socialredacteur Donna Gijsman rond op TikTok, nadat iemand een deepfake van haar had gemaakt. Techbedrijven hebben hier regels tegen, maar die blijken ze moeilijk te kunnen handhaven.
Grote delen van Nederland kregen vannacht te maken met forse onweersbuien. Blikseminslagen veroorzaakten harde knallen en schade. Lukt het jou om door zulke buien heen te slapen of lig jij wakker van onweer?
De knock-outfase wordt zondag ingeluid met de zestiende finale tussen Canada en Zuid-Afrika. Het is een interessant duel voor Oranje, dat in de achtste finales mogelijk tegen een van die landen speelt.
De hoofdredactie van NU.nl vertelt wekelijks over wat zich op de redactie afspeelt. Deze week: maatschappij-ontwrichtende hitte.
De geschiedenis van het WK voetbal zit vol verhalen. Elke dag vertellen we er eentje. Vandaag: de enige speler in de historie die voor twee verschillende landen actief was in een WK-finale.