«DRŽIMO PRST NA OBARAČU, GAĐAĆEMO VAS U SRCE!» Iran je upravo objavio ZSLOSLUTNU pretnju: «Osvetićemo se»
newsare.net
Komandant najviše operativne komandne jedinice Irana ''Hatam al Anbije'', general-major Ali Abdolahi izjavio je danas da oružane snage te zemlje «drže prst na obaraču», i upozorio je da će Iran na svaki zlonameran čin uzvratiti razornim udar«DRŽIMO PRST NA OBARAČU, GAĐAĆEMO VAS U SRCE!» Iran je upravo objavio ZSLOSLUTNU pretnju: «Osvetićemo se»
Komandant najviše operativne komandne jedinice Irana ''Hatam al Anbije'', general-major Ali Abdolahi izjavio je danas da oružane snage te zemlje «drže prst na obaraču», i upozorio je da će Iran na svaki zlonameran čin uzvratiti razornim udarom «u srce neprijatelja». Read more














