Nepagrįstai praturtėjusia pripažinta Seimo vicepirmininkė Žebelienė parašė antrą skundą LAT
newsare.net
„Nemuno aušros“ frakcijos Seime narė, parlamento vicepirmininkė Daiva Žebelienė, kuri civilinėje „čekiukų“ byloje pripažinta nepagrįstai praturtėjusia ir Šilutės rajono savivaldybei įpareigota grąžinti 6,9 tūkst. eurų, parašė antrNepagrįstai praturtėjusia pripažinta Seimo vicepirmininkė Žebelienė parašė antrą skundą LAT
„Nemuno aušros“ frakcijos Seime narė, parlamento vicepirmininkė Daiva Žebelienė, kuri civilinėje „čekiukų“ byloje pripažinta nepagrįstai praturtėjusia ir Šilutės rajono savivaldybei įpareigota grąžinti 6,9 tūkst. eurų, parašė antrą skundą Lietuvos Aukščiausiajam Teismui (LAT). Read more












