newsare.net
Zbog kvara na magistralnom cevovodu u Ulici kraljice Marije ispred Mašinskog fakulteta, bez vode je deo potrošača na opštinama Palilula i Stari grad, saopšteno je iz JKP «Beogradski vodovod i kanalizacija».PUKLA CEV U CENTRU BEOGRADA Tramvaji ne idu, građani dve opštine BEZ VODE, oglasio se «Vodovod»
Zbog kvara na magistralnom cevovodu u Ulici kraljice Marije ispred Mašinskog fakulteta, bez vode je deo potrošača na opštinama Palilula i Stari grad, saopšteno je iz JKP «Beogradski vodovod i kanalizacija». Read more











